Nijole Pareigyte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nijole Pareigyte

N.P FC, ]*
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2009-09-03

Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“   Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“ Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:49 am

Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“ 2abeov5j

N.Pareigytė linki sau ramesnių metų

Ne vieną skandalą 2009-siais išgyvenusiai grupės „69 danguje“ narei Nijolei Pareigytei besibaigiantys metai asocijuojasi daugiau su gedulu nei su džiaugsmu ar pergalėmis: „Aš, kaip Lietuvos pilietė, negaliu džiaugtis, kad paskutinysis pusmetis buvo geras.

Norisi tikėtis, kad 2010-ieji atneš daugiau džiaugsmo ir pastovumo. Pašnekovė įsitikinusi, kad spalvingos asmenybės gyvenime (Nijolė mano, kad ji tokia ir yra Aut.Past.) turi būti visko: ir džiaugsmo, ir ašarų, tačiau pati sau ji linki mažiau apkalbų, skandalų ir pikto žiniasklaidos šleifo.

„Šiemet ir mano artimieji sunkiai manimi tikėjo, tai ką kalbėti apie svetimus... Po kai kurių žurnalistų publikacijų tokia kiaule pasijusdavau... Nors nieko tokio padariusi nesu“, - nemalonius ir skaudžius besibaigiančių metų puslapius užversti skubėjo N.Pareigytė.
Atgal į viršų Go down
https://nelifc.lithuanianforum.net
 
Žinomų žmonių lūkesčiai 2010-siais: „Mažiau skandalų arba kaip užsidirbti iš apkalbų?“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tik ne tai! Arba Pareigytės pažadas gyventi be skandalų
» Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nijole Pareigyte :: >*Nijole* :: Straipsniai-
Pereiti į: