Nijole Pareigyte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nijole Pareigyte

N.P FC, ]*
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2009-09-03

Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“   Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“ Icon_minitimePen. 11 20, 2009 5:56 am

Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“ Nijole_pareigyte_roziu1
Rožių kerų“ studijoje bus karšta nuo diskusijų tema – kuri dalyvė populiarumu pritraukia daugiausiai meilės ir laimės.

Viena dažniausiai žiniasklaidoje linksniuojamų merginų Nijolė Pareigytė, paprašyta laidos vedėjo Leo, pristatys savąjį „Rožių kerų“ dalyvių devynetuką. Nebemėgstų skandalų. Esu atsikandus viso šito. Aš dabar šiaip populiari. Skandalų man nebereikia kurti, jie aplink ir šiaip sukasi. Nekontroliuoju ir negaliu suvaldyti žurnalistų. Todėl įtakota paskutiniųjų įvykių aš sau rašau aštuntą vietą iš devynių. Nors ir esu šiuo metu laiminga“, – atvirai pasakos Nijolė.

Agnė Jagelavičiūtė skubės išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu ir pasakys kolegei net palinkėjimą.

„Neturėk nė menkiausių reikalų su tokiais idiotas“, – nesikuklindama mokys Agnė.

Rolandui Skaisgiriui atrodys kiek kitaip ir jis suskubs vardinti savo merginų devynetuką, kuriame paskutinę vietą ir užims Nijolė.

„Nereikia kaltinti Butauto, kad Lietuvos rinktinė pralaimėjo“, – prabils Rolandas.

„Ką tu čia nusišneki? Tu kur nors girdėjai, kad aš Butautą kaltinčiau?“, – jam atrėš Nijolė.

„Aš Lietuvai kalbu, kad nereikia kaltinti...“ – bandys peršaukti „Rožių kerų“ studijoje susirinkusių dalyvių juoko proveržį.

„Pareigyte, čia ne apie tai.... Čia – metafora“, – įsiaudrinusią kolegę ramins A. Jagelavičiūtė.

Kuo pasibaigs šis dialogas apie populiarumą, meilę ir nesėkmes krepšinio aikštelėje, TV3 laidos „Rožių kerai“ žiūrovai sužinos jau rytoj, spalio 6 dieną 20.30 val.
Atgal į viršų Go down
https://nelifc.lithuanianforum.net
 
Nijolė Pareigytė: „Nebemėgstų skandalų. Aš dabar šiaip populiari“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nijolė Pareigytė: Jau susižadėjusi?
» Nijolė Pareigytė: turiu kam įtikti ir ką mylėti
» Tik ne tai! Arba Pareigytės pažadas gyventi be skandalų
» N.Pareigytė Panevėžyje palaiko savo mylimąjį
» N.Pareigytė šlykštisi E.Ivanenko poelgiu, bet nepyksta

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nijole Pareigyte :: >*Nijole* :: Straipsniai-
Pereiti į: